1  2
Юстина Олійник
підг к. ім. 100 - Ірини Козак-Савицької
у станиці Львів
Василь Цинайко
к.ч. 13 ім. Олекси Довбуша
у станиці Тернопіль
Северин Яськів
к.ч. 3 ім. Івана Виговського
у станиці Львів
Аделіна Телюк
к.ч. 20 ім. Олени Теліги
у станиці Рівне
Тадей-Лука Садовий
к.ч. 23 ім. Степана Бандери
у станиці Львів
Олійник Ілля
к.ч. 33 ім. Уласа Самчука
у станиці Рівне
Анастасія Кисиличак
к.ч. 110 ім. Софії Фредро-Шептицької
у станиці Львів
Діана Гонцарова
к.ч. 82 ім. Марії Старицької
у станиці Львів
Роман Мичка
підг к. ім. Ярослава Горошка
у станиці Львів
Дарина Гнатів
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Наталя Гойда
підг к. ім. Марії Кизимович
у станиці Бучач
Денис Чопань
к.ч. 75 ім. Героїв бою під Крутами
у станиці Київ
Вікторія Чубар
к.ч. 82 ім. Марії Старицької
у станиці Львів
Матвій Борисовський
підг к. ім. Данила Дідика
у станиці Харків
Соломія Парфенюк
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Євгенія Стефанців
к.ч. 68 ім. Галини Грабець
у станиці Коломия
Іван Кузьменко
к.ч. 75 ім. Героїв бою під Крутами
у станиці Київ
Оля Іванців
к.ч. 82 ім. Марії Старицької
у станиці Львів
Гліб Клименко
підг к. ім. Данила Дідика
у станиці Харків
Аміна Поліщук
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Дарина Юрчишин
к.ч. 72 ім. Марії-Магдалини Мазепи
у станиці Київ
Соля Пелих
к.ч. 104 ім. Наталі Лівицької-Холодної
у станиці Київ
Дарина Кузишин
к.ч. 82 ім. Марії Старицької
у станиці Львів
Ігор Петрик
к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-Сагайдачного
у станиці Львів
Костя Бовталюк
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Софія Довганюк
підг к. ім. Марії Кизимович
у станиці Бучач
Ярина Кушнір
к.ч. 6 ім. Лесі Українки
у станиці Львів
Іван Федько
к.ч. 93 ім. Андрія Первозванного
у станиці Київ
Ростислав Троян
к.ч. 111 ім. князя Романа Мстиславовича
у станиці Львів
Соломія Смолинець
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Оля Бєляєва
к.ч. 26 ім. Олени Пчілки
у станиці Львів
Соломія Довбуш
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Іван Дем'янюк
к.ч. 33 ім. Уласа Самчука
у станиці Рівне
Дзвенислава Опир
к.ч. 8 ім. Ольги Басараб
у станиці Львів
Марта Нагорнюк
к.ч. 58 ім. Катерини Білокур
у станиці Тернопіль
Ілля Русило
підг к. ім. Князів Острозьких
у станиці Здолбунів
Соломія-Христина Сапотюк
підг к. ім. Самостійний гурток "Мокоші"
у станиці Буськ
Анна Верешко
к.ч. 20 ім. Олени Теліги
у станиці Рівне
Катерина Кузнєцова
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Юлія Василяйко
к.ч. 26 ім. Олени Пчілки
у станиці Львів
Анастасія Вох
підг к. ім. 100 - Ірини Козак-Савицької
у станиці Львів
Олександра Івчанська
підг к. ім. Михайлини Коцюбинської
у станиці Вінниця
Ірина Погоріла
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Ангеліна Вицега
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Настя Магалюс
к.ч. 54 ім. Ганки Коренець
у станиці Львів
Вікторія Семенчук
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Аліна Лис
к.ч. 16 ім. Іванки Блажкевич
у станиці Тернопіль
Анастасія Червона
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Галина Тузяк
к.ч. 110 ім. Софії Фредро-Шептицької
у станиці Львів
Софія Ковальчук
к.ч. 8 ім. Ольги Басараб
у станиці Львів
Богдан Кочержук
підг к. ім. Северина Наливайка
у станиці Надвірна
Катя Кінах
к.ч. 44 ім. Зеновії Франко
у станиці Львів
  1  2