1  2  
Анастасія Вишньовська
к.ч. 16 ім. Іванки Блажкевич
у станиці Тернопіль
Марта Гук
к.ч. 110 ім. Софії Фредро-Шептицької
у станиці Львів
Руслана Филимонова
підг к. ім. Наталі Кобринської
у станиці Київ
Кароліна Мировська
к.ч. 30 ім. Катрусі Зарицької
у станиці Львів
Ярина Решетуха
к.ч. 16 ім. Іванки Блажкевич
у станиці Тернопіль
Степан Парастюк
к.ч. 29 ім. Юрія Старосольського
у станиці Тернопіль
Тая Маліченко
к.ч. 8 ім. Ольги Басараб
у станиці Львів
Дар‘я Герасимчук
к.ч. 20 ім. Олени Теліги
у станиці Рівне
Альона Фещенко
підг к. ім. Варвари Каринської
у станиці Харків
Руслан Мураль
підг к. ім. Ярослава Горошка
у станиці Львів
Роман Голяк
к.ч. 15 ім. Павла Полуботка
у станиці Львів
Юрій Команіцький
к.ч. 99 ім. Павла Скоропадського
у станиці Івано-Франківськ
Аліна Фещенко
підг к. ім. Варвари Каринської
у станиці Харків
Маркіян Фігурко
к.ч. 57 ім. Василя Сидора
у станиці Сокаль
Ігор Шпіцер
к.ч. 25 ім. Романа Шухевича
у станиці Стрий
Аліса Цяпа
к.ч. 30 ім. Катрусі Зарицької
у станиці Львів
Анастасія Смолярчук
к.ч. 10 ім. Княгині Ольги
у станиці Стрий
Євген Кондур
к.ч. 17 ім. Юрія Дрогобича
у станиці Дрогобич
Катруся Осика
к.ч. 30 ім. Катрусі Зарицької
у станиці Львів
Сергій Соколов
підг к. ім. Олега Ольжича
у станиці Житомир
Соломія Хрип'як
к.ч. 52 ім. Марти Чорної
у станиці Львів
Мар'яна Гайдук
к.ч. 16 ім. Іванки Блажкевич
у станиці Тернопіль
Світлана Смілка
к.ч. 8 ім. Ольги Басараб
у станиці Львів
Юля Кульчицька
к.ч. 54 ім. Ганки Коренець
у станиці Львів
Анна Петришин
к.ч. 30 ім. Катрусі Зарицької
у станиці Львів
Олег Каднічанський
підг к. ім. Ярослава Горошка
у станиці Львів
Вікторія Дереш
к.ч. 88 ім. Ганни Дмитерко
у станиці Миколаїв
Ліза Гурова
підг к. ім. Катерини Перелісної
у станиці Харків
Андрій Гринчук
к.ч. 33 ім. Уласа Самчука
у станиці Рівне
Софія Тремба
к.ч. 88 ім. Ганни Дмитерко
у станиці Миколаїв
Марта Шепарович
к.ч. 4 ім. Анастасії Лісовської
у станиці Львів
Олеся Вдович
к.ч. 6 ім. Лесі Українки
у станиці Львів
Вікторія Макух
к.ч. 108 ім. Дарії Ребет
у станиці Львів
Лєра Колбасюк
к.ч. 20 ім. Олени Теліги
у станиці Рівне
Олександр Скрипка
підг к. ім. Ніла Хасевича
у станиці Рівненська паланка
Наталія Середня
Юліана Коміссарова
Марта Лущанець
Роксолана Западнюк
к.ч. 72 ім. Марії-Магдалини Мазепи
у станиці Київ
Вікторія Кобзарева
к.ч. 108 ім. Дарії Ребет
у станиці Львів
Юліана Бойчук
к.ч. 68 ім. Галини Грабець
у станиці Коломия
Юлія Хомин
к.ч. 10 ім. Княгині Ольги
у станиці Стрий
Марія Мокрик
к.ч. 82 ім. Марії Старицької
у станиці Львів
Оксана Пилипів
Настя Стасюк
к.ч. 60 ім. Галини Мороз
у станиці Тернопіль
Ярема Гунько
к.ч. 87 ім. Івана Багряного
у станиці Львів
Орест Гривул
к.ч. 111 ім. князя Романа Мстиславовича
у станиці Львів
Ганнуся Куцай
к.ч. 104 ім. Наталі Лівицької-Холодної
у станиці Київ
Ярина Федюк
к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської
у станиці Івано-Франківськ
Мар‘яна Скоропад
к.ч. 108 ім. Дарії Ребет
у станиці Львів
Магда Судомляк
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Катерина Юрчук
к.ч. 20 ім. Олени Теліги
у станиці Рівне
Тадей-Лука Садовий
к.ч. 23 ім. Степана Бандери
у станиці Львів
Ustym Korda
к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-Сагайдачного
у станиці Львів
Настя Ватаг
к.ч. 60 ім. Галини Мороз
у станиці Тернопіль
Софія Антимис
к.ч. 110 ім. Софії Фредро-Шептицької
у станиці Львів
Дарина Гнатів
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Юстина Олійник
підг к. ім. 100 - Ірини Козак-Савицької
у станиці Львів
Софія Осадко
к.ч. 60 ім. Галини Мороз
у станиці Тернопіль
Степан Ткачівський
Соломія Парфенюк
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Олійник Ілля
к.ч. 33 ім. Уласа Самчука
у станиці Рівне
Василь Цинайко
к.ч. 13 ім. Олекси Довбуша
у станиці Тернопіль
Аделіна Телюк
к.ч. 20 ім. Олени Теліги
у станиці Рівне
Аміна Поліщук
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Євгенія Стефанців
к.ч. 68 ім. Галини Грабець
у станиці Коломия
Анастасія Кисиличак
к.ч. 110 ім. Софії Фредро-Шептицької
у станиці Львів
Роман Мичка
підг к. ім. Ярослава Горошка
у станиці Львів
Костя Бовталюк
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Дарина Юрчишин
к.ч. 72 ім. Марії-Магдалини Мазепи
у станиці Київ
Денис Чопань
к.ч. 75 ім. Героїв бою під Крутами
у станиці Київ
Матвій Борисовський
підг к. ім. Данила Дідика
у станиці Харків
Соломія Смолинець
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Оля Бєляєва
к.ч. 26 ім. Олени Пчілки
у станиці Львів
Настя Новіцька
Гліб Клименко
підг к. ім. Данила Дідика
у станиці Харків
Марта Нагорнюк
к.ч. 58 ім. Катерини Білокур
у станиці Тернопіль
Ангеліна Вицега
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Іван Кузьменко
к.ч. 75 ім. Героїв бою під Крутами
у станиці Київ
Ігор Петрик
к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-Сагайдачного
у станиці Львів
Катерина Кузнєцова
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Анастасія Червона
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Соля Пелих
к.ч. 104 ім. Наталі Лівицької-Холодної
у станиці Київ
Ростислав Троян
к.ч. 111 ім. князя Романа Мстиславовича
у станиці Львів
1  2