1  2
Віталій Сірик
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Поліна Добрянська
Володимир Чернюк
к.ч. 69 ім. Богдана Хмельницького
у станиці Львів
Христина Романишин
Даринка Доскач
к.ч. 14 ім. Соломії Крушельницької
у станиці Львів
Катерина Юрчук
к.ч. 20 ім. Олени Теліги
у станиці Рівне
Яна Ольшанська
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Соломія Новоселецька
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Денис Чопань
к.ч. 75 ім. Героїв бою під Крутами
у станиці Київ
Ірина Погоріла
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Богдан Пинда
к.ч. 29 ім. Юрія Старосольського
у станиці Тернопіль
Дар‘я Герасимчук
к.ч. 20 ім. Олени Теліги
у станиці Рівне
Софія Дворянин
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Настя Новіцька
Софія Олійник
к.ч. 42 ім. Галини Дидик
у станиці Тернопіль
Аделіна Телюк
к.ч. 20 ім. Олени Теліги
у станиці Рівне
Марія Губка
підг к. ім. Катерини Перелісної
у станиці Харків
Тетяна Лукаш
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Іван Кузьменко
к.ч. 75 ім. Героїв бою під Крутами
у станиці Київ
Аліна Лис
к.ч. 16 ім. Іванки Блажкевич
у станиці Тернопіль
Роман Мичка
підг к. ім. Ярослава Горошка
у станиці Львів
Юрій Команіцький
к.ч. 99 ім. Павла Скоропадського
у станиці Івано-Франківськ
Христина Березович
к.ч. 2 ім. Олени Степанів
у станиці Львів
Ярина Кушнір
к.ч. 6 ім. Лесі Українки
у станиці Львів
Петро Єржикевич
підг к. ім. Тараса Бульби-Боровця
у станиці Рівне
Матвій Борисовський
підг к. ім. Данила Дідика
у станиці Харків
Богдана Петровська
к.ч. 46 ім. Марусі Богуславки
у станиці Київ
Віктор Стащук
к.ч. 9 ім. Василя Стуса
у станиці Луцьк
Соломія Довбуш
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Катерина Авраменко
к.ч. 30 ім. Катрусі Зарицької
у станиці Львів
Гліб Клименко
підг к. ім. Данила Дідика
у станиці Харків
Аліса Цяпа
к.ч. 30 ім. Катрусі Зарицької
у станиці Львів
Роман Мигасюк
к.ч. 57 ім. Василя Сидора
у станиці Сокаль
Микола Кольбух
к.ч. 1 ім. Короля Данила
у станиці Львів
Даринка Мацьків
к.ч. 8 ім. Ольги Басараб
у станиці Львів
Віктор Іост
к.ч. 75 ім. Героїв бою під Крутами
у станиці Київ
Катруся Осика
к.ч. 30 ім. Катрусі Зарицької
у станиці Львів
Настя Лещишин
підг к. ім. Наталі Красник
у станиці Старий Самбір
Соломія-Христина Сапотюк
підг к. ім. Самостійний гурток "Мокоші"
у станиці Буськ
Богдан Кочержук
підг к. ім. Северина Наливайка
у станиці Надвірна
Мар'яна Гайдук
к.ч. 16 ім. Іванки Блажкевич
у станиці Тернопіль
Ярослав Пастух
к.ч. 77 ім. Івана Гавдиди
у станиці Тернопіль
Настя Магалюс
к.ч. 54 ім. Ганки Коренець
у станиці Львів
Максим Глодан
підг к. ім. Северина Наливайка
у станиці Надвірна
Анна Петришин
к.ч. 30 ім. Катрусі Зарицької
у станиці Львів
Олександр Бондар
к.ч. 83 ім. Клима Савура
у станиці Луцьк
Галина Тузяк
к.ч. 110 ім. Софії Фредро-Шептицької
у станиці Львів
Андріана Костко
к.ч. 88 ім. Ганни Дмитерко
у станиці Миколаїв
Ангеліна Дяків
к.ч. 58 ім. Катерини Білокур
у станиці Тернопіль
Ліза Гурова
підг к. ім. Катерини Перелісної
у станиці Харків
Ольга Марко
к.ч. 6 ім. Лесі Українки
у станиці Львів
Надія Гретчак
к.ч. 50 ім. Богдани Світлик
у станиці Львів
Валерія Вовк
підг к. ім. Михайлини Коцюбинської
у станиці Вінниця
Олена Сидір
к.ч. 14 ім. Соломії Крушельницької
у станиці Львів
Оксана Демич
к.ч. 74 ім. Ірини Вільде
у станиці Чернівці
Іван Байдачок
к.ч. 99 ім. Павла Скоропадського
у станиці Івано-Франківськ
Роксоляна Орищин
підг к. ім. Соломії Павличко
у станиці Львів
Марта Шепарович
к.ч. 4 ім. Анастасії Лісовської
у станиці Львів
Божена Кіліштоф
к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської
у станиці Івано-Франківськ
Олег Прокопенко
к.ч. 13 ім. Олекси Довбуша
у станиці Тернопіль
Маріанна-Павлина Вей
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Лєра Колбасюк
к.ч. 20 ім. Олени Теліги
у станиці Рівне
Діана Авдєєва
к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської
у станиці Івано-Франківськ
Марія Ковальчук
підг к. ім. Алли Вовк (Фортуни)
у станиці Київ
Марта Боднар
к.ч. 58 ім. Катерини Білокур
у станиці Тернопіль
Юстина Боярська
к.ч. 14 ім. Соломії Крушельницької
у станиці Львів
Тадей-Лука Садовий
к.ч. 23 ім. Степана Бандери
у станиці Львів
  1  2