1  2  
Олена Островська
к.ч. 58 ім. Катерини Білокур
у станиці Тернопіль
Катруся Мигаль
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Анна Андріїв
к.ч. 10 ім. Княгині Ольги
у станиці Стрий
Олеся Винничук
к.ч. 42 ім. Галини Дидик
у станиці Тернопіль
Андрій Лациба
підг к. ім. Ореста Субтельного
у станиці Київ
Іван-Павло Садовий
к.ч. 23 ім. Степана Бандери
у станиці Львів
Олександра Снісар
Оксана Демич
к.ч. 74 ім. Ірини Вільде
у станиці Чернівці
Саша Костишин
к.ч. 91 ім. Івана Цяпки-Скоропада
у станиці Львів
Мар'яна Удич
к.ч. 58 ім. Катерини Білокур
у станиці Тернопіль
Олександр Пюро
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Соломія Серветник
к.ч. 20 ім. Олени Теліги
у станиці Рівне
Катерина Борисенко
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Вікторія Єгрешій
к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської
у станиці Івано-Франківськ
Катерина Кузнєцова
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Ярина Федюк
к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської
у станиці Івано-Франківськ
Маркіян Петрів
к.ч. 17 ім. Юрія Дрогобича
у станиці Дрогобич
Божена Кіліштоф
к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської
у станиці Івано-Франківськ
Анна Нанівська
к.ч. 18 ім. Уляни Кравченко
у станиці Дрогобич
Єгор Остапов
к.ч. 37 ім. Миколи Міхновського
у станиці Київ
Роман Бірюков
к.ч. 33 ім. Уласа Самчука
у станиці Рівне
Софія Маковецька
к.ч. 12 ім. Марусі Чурай
у станиці Львів
Діана Авдєєва
к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської
у станиці Івано-Франківськ
Мартіна Момот
к.ч. 18 ім. Уляни Кравченко
у станиці Дрогобич
Марічка Пилипів
Андрій Кісик
к.ч. 17 ім. Юрія Дрогобича
у станиці Дрогобич
Марта Чорна
к.ч. 12 ім. Марусі Чурай
у станиці Львів
Олена Прокопів
к.ч. 14 ім. Соломії Крушельницької
у станиці Львів
Артур Дмитришин
підг к. ім.
у станиці Новояворівськ
Юлія Мужик
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Орися Масна
к.ч. 42 ім. Галини Дидик
у станиці Тернопіль
Андрій Пік
Богдан Гультай
к.ч. 75 ім. Героїв бою під Крутами
у станиці Київ
Олена Матвійків
к.ч. 42 ім. Галини Дидик
у станиці Тернопіль
Софія Сивак
підг к. ім. Алли Вовк (Фортуни)
у станиці Київ
Софія Цепенда
к.ч. 58 ім. Катерини Білокур
у станиці Тернопіль
Софія Климків
к.ч. 8 ім. Ольги Басараб
у станиці Львів
Тадей-Лука Садовий
к.ч. 23 ім. Степана Бандери
у станиці Львів
Таня Яковлєва
к.ч. 18 ім. Уляни Кравченко
у станиці Дрогобич
Іра Резняк
підг к. ім. Марії Пальчак
у станиці Підгайці
Ангеліна Шульц
к.ч. 68 ім. Галини Грабець
у станиці Коломия
Рома Бірюков
к.ч. 33 ім. Уласа Самчука
у станиці Рівне
Ольвія Кондратик
к.ч. 26 ім. Олени Пчілки
у станиці Львів
Богдан Мельник
к.ч. 23 ім. Степана Бандери
у станиці Львів
Анастасія Бочан
к.ч. 30 ім. Катрусі Зарицької
у станиці Львів
Ярина Пекарська
к.ч. 34 ім. Софії Галечко
у станиці Надвірна
Оля Довбецька
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Дана Криницька
к.ч. 8 ім. Ольги Басараб
у станиці Львів
Анастасія Мих
к.ч. 58 ім. Катерини Білокур
у станиці Тернопіль
Анастасія Кончаківська
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Даринка Доскач
к.ч. 14 ім. Соломії Крушельницької
у станиці Львів
Катерина Новицька
підг к. ім. Христі Ковч
у станиці Авдіївка
Любов Крупа
Юля Гординська
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Мирослава Стопець
к.ч. 64 ім. Люби Гайовської-Рути
у станиці Рудки
Ірина Погоріла
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Роман Держко
к.ч. 25 ім. Романа Шухевича
у станиці Стрий
Олесь Бубела
к.ч. 57 ім. Василя Сидора
у станиці Сокаль
Дарина Гнатів
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Нестор Сивуляк
к.ч. 3 ім. Івана Виговського
у станиці Львів
Софія Олійник
к.ч. 42 ім. Галини Дидик
у станиці Тернопіль
Володимир Чернюк
к.ч. 69 ім. Богдана Хмельницького
у станиці Львів
Софія Гвоздик
к.ч. 52 ім. Марти Чорної
у станиці Львів
Павло Горняк
к.ч. 87 ім. Івана Багряного
у станиці Львів
Ліза Маркевич
к.ч. 2 ім. Олени Степанів
у станиці Львів
Аліна Лис
к.ч. 16 ім. Іванки Блажкевич
у станиці Тернопіль
Єлизавета Литвиненко
підг к. ім. Михайлини Коцюбинської
у станиці Вінниця
Святослав Сойка
к.ч. 69 ім. Богдана Хмельницького
у станиці Львів
Софія Пасевич
підг к. ім.
у станиці Рівненська паланка
Софія Зубрицька
к.ч. 18 ім. Уляни Кравченко
у станиці Дрогобич
Петро Єржикевич
підг к. ім. Тараса Бульби-Боровця
у станиці Рівне
Ростислав Головень
к.ч. 5 ім. Романа Купчинського
у станиці Львів
Владислав Яструбецький
к.ч. 5 ім. Романа Купчинського
у станиці Львів
Вікторія Лишак
к.ч. 6 ім. Лесі Українки
у станиці Львів
Злата Бойсюк
к.ч. 60 ім. Галини Мороз
у станиці Тернопіль
Романія Кішик
підг к. ім. Наталі Красник
у станиці Старий Самбір
Соломія Новоселецька
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Поліна Добрянська
Дарина Максимчук
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Софія Форнальчик
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Софія Земляна
к.ч. 46 ім. Марусі Богуславки
у станиці Київ
Софія Дворянин
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Яна Ольшанська
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Вадим Оленич
к.ч. 11 ім. Івана Сірка
у станиці Львів
1  2