1  2  
Євген Панкевич
к.ч. 3 ім. Івана Виговського
у станиці Львів
Настя Лещишин
підг к. ім. Наталі Красник
у станиці Старий Самбір
Оксана Бігун
к.ч. 22 ім. Марічки Підгірянки
у станиці Івано-Франківськ
Анна Заморська
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Вікторія Шмавгонець
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Варвара Дігтяр
підг к. ім. Святої Мотрони
у станиці Черкаси
Ярослав Пастух
к.ч. 77 ім. Івана Гавдиди
у станиці Тернопіль
Вікторія Роль
к.ч. 32 ім. Олени Кульчицької
у станиці Самбір
Соломія Смолинець
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Ярослав Добровольський
к.ч. 89 ім. Дмира Байди-Вишневецького
у станиці Львів
Катерина Лопахтіна
к.ч. 48 ім. Слави Стецько
у станиці Луцьк
Олена Яцьків
к.ч. 68 ім. Галини Грабець
у станиці Коломия
Яна Мороз
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Іван Пелих
підг к. ім.
у станиці Київ
Олександр Бондар
к.ч. 83 ім. Клима Савура
у станиці Луцьк
Анастасія Липська
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Олекса Бойчук
підг к. ім. Ореста Субтельного
у станиці Київ
Дмитро Кметко
к.ч. 103 ім. Братів Лепких
у станиці Бережани
Владислава Пітеляк
к.ч. 56 ім. Мілени Рудницької
у станиці Івано-Франківськ
Оля Білоніжка
к.ч. 4 ім. Анастасії Лісовської
у станиці Львів
Андрій Лациба
підг к. ім. Ореста Субтельного
у станиці Київ
Соломія Чопюк
підг к. ім. Олени Левчанівської
у станиці Луцьк
Настя Михайляк
к.ч. 18 ім. Уляни Кравченко
у станиці Дрогобич
Анастасія Хацко
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Мар'яна Удич
к.ч. 58 ім. Катерини Білокур
у станиці Тернопіль
Семен Сидорак
к.ч. 25 ім. Романа Шухевича
у станиці Стрий
Ольга Марко
к.ч. 6 ім. Лесі Українки
у станиці Львів
Андрій Трофімчук
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Катерина Кузнєцова
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Василь Малярчук
к.ч. 25 ім. Романа Шухевича
у станиці Стрий
Юстина Цар
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Олеся Винничук
к.ч. 42 ім. Галини Дидик
у станиці Тернопіль
Єгор Остапов
к.ч. 37 ім. Миколи Міхновського
у станиці Київ
Олена Островська
к.ч. 58 ім. Катерини Білокур
у станиці Тернопіль
Аня Котловська
к.ч. 74 ім. Ірини Вільде
у станиці Чернівці
Станіслав Чернецький
к.ч. 91 ім. Івана Цяпки-Скоропада
у станиці Львів
Марічка Пилипів
Іван-Павло Садовий
к.ч. 23 ім. Степана Бандери
у станиці Львів
Анна Андріїв
к.ч. 10 ім. Княгині Ольги
у станиці Стрий
Саша Костишин
к.ч. 91 ім. Івана Цяпки-Скоропада
у станиці Львів
Юлія Мужик
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Олександр Пюро
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Оксана Демич
к.ч. 74 ім. Ірини Вільде
у станиці Чернівці
Вікторія Єгрешій
к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської
у станиці Івано-Франківськ
Софія Сивак
підг к. ім. Алли Вовк (Фортуни)
у станиці Київ
Ярина Федюк
к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської
у станиці Івано-Франківськ
Катерина Борисенко
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Анна Нанівська
к.ч. 18 ім. Уляни Кравченко
у станиці Дрогобич
Іра Резняк
підг к. ім. Марії Пальчак
у станиці Підгайці
Роман Бірюков
к.ч. 33 ім. Уласа Самчука
у станиці Рівне
Божена Кіліштоф
к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської
у станиці Івано-Франківськ
Мартіна Момот
к.ч. 18 ім. Уляни Кравченко
у станиці Дрогобич
Артур Дмитришин
підг к. ім.
у станиці Новояворівськ
Ангеліна Шульц
к.ч. 68 ім. Галини Грабець
у станиці Коломия
Андрій Кісик
к.ч. 17 ім. Юрія Дрогобича
у станиці Дрогобич
Діана Авдєєва
к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської
у станиці Івано-Франківськ
Олена Матвійків
к.ч. 42 ім. Галини Дидик
у станиці Тернопіль
Даринка Доскач
к.ч. 14 ім. Соломії Крушельницької
у станиці Львів
Орися Масна
к.ч. 42 ім. Галини Дидик
у станиці Тернопіль
Богдан Гультай
к.ч. 75 ім. Героїв бою під Крутами
у станиці Київ
Таня Яковлєва
к.ч. 18 ім. Уляни Кравченко
у станиці Дрогобич
Ірина Погоріла
підг к. ім. Надії Світличної
у станиці Здолбунів
Софія Цепенда
к.ч. 58 ім. Катерини Білокур
у станиці Тернопіль
Тадей-Лука Садовий
к.ч. 23 ім. Степана Бандери
у станиці Львів
Анастасія Бочан
к.ч. 30 ім. Катрусі Зарицької
у станиці Львів
Софія Олійник
к.ч. 42 ім. Галини Дидик
у станиці Тернопіль
Рома Бірюков
к.ч. 33 ім. Уласа Самчука
у станиці Рівне
Богдан Мельник
к.ч. 23 ім. Степана Бандери
у станиці Львів
Анастасія Кончаківська
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Петро Єржикевич
підг к. ім. Тараса Бульби-Боровця
у станиці Рівне
Оля Довбецька
к.ч. 36 ім. Анни Ярославни
у станиці Львів
Анастасія Мих
к.ч. 58 ім. Катерини Білокур
у станиці Тернопіль
Мирослава Стопець
к.ч. 64 ім. Люби Гайовської-Рути
у станиці Рудки
Романія Кішик
підг к. ім. Наталі Красник
у станиці Старий Самбір
Катерина Новицька
підг к. ім. Христі Ковч
у станиці Авдіївка
Юля Гординська
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Нестор Сивуляк
к.ч. 3 ім. Івана Виговського
у станиці Львів
Софія Земляна
к.ч. 46 ім. Марусі Богуславки
у станиці Київ
Роман Держко
к.ч. 25 ім. Романа Шухевича
у станиці Стрий
Дарина Гнатів
к.ч. 84 ім. Марії Приймаченко
у станиці Львів
Ліза Маркевич
к.ч. 2 ім. Олени Степанів
у станиці Львів
Катерина Авраменко
к.ч. 30 ім. Катрусі Зарицької
у станиці Львів
Володимир Чернюк
к.ч. 69 ім. Богдана Хмельницького
у станиці Львів
Павло Горняк
к.ч. 87 ім. Івана Багряного
у станиці Львів
1  2